01 lutego 2013 12:09 | Aktualności

INSCENIZACJE BAJEK

Po karnawałowej maskaradzie i zabawie odbyły się występy dzieci klas młodszych. Na występy licznie przybyli dziadkowie i rodzice oraz inni członkowie rodzin. Mali artyści wcielili się w różne postacie z bajek a aniołowie rozsiali miłość, zgodę i dobroć w Nowym Roku 2013.

Pociechy z oddziału przedszkolnego zaprezentowały inscenizację pt. „Witajcie w naszych bajkach”. Dzieci z klasy I - wystąpiły w  teatrzyku pt. „Anioły”. Uczniowie klasy II zainteresowały widzów inscenizacją pt. „Jak bajkowe postacie witały świętego Mikołaja”. Trzecioklasiści przedstawili inscenizację pt. „Królewna Śnieżka”. Wszyscy artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

INSCENIZACJA BAJEK STYCZEŃ 2013