B Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - INSCENIZACJE BAJEK
Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.

Aktualności

01 lutego 2013 12:09 | Aktualności

INSCENIZACJE BAJEK

Po karnawałowej maskaradzie i zabawie odbyły się występy dzieci klas młodszych. Na występy licznie przybyli dziadkowie i rodzice oraz inni członkowie rodzin. Mali artyści wcielili się w różne postacie z bajek a aniołowie rozsiali miłość, zgodę i dobroć w Nowym Roku 2013.

Pociechy z oddziału przedszkolnego zaprezentowały inscenizację pt. „Witajcie w naszych bajkach”. Dzieci z klasy I - wystąpiły w  teatrzyku pt. „Anioły”. Uczniowie klasy II zainteresowały widzów inscenizacją pt. „Jak bajkowe postacie witały świętego Mikołaja”. Trzecioklasiści przedstawili inscenizację pt. „Królewna Śnieżka”. Wszyscy artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Przeczytano: 814 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

INSCENIZACJA BAJEK STYCZEŃ 2013