Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.

03 października 2017 00:21 | Aktualności

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

2 października przeprowadzone zostały wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018.  Poprzedzone one były kampanią wyborczą. Zgłosiło się 5 kandydatów. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała komisja wyborcza, która po zakończeniu głosowania zliczyła głosy. Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Anna Majchrzak.

Zgodnie z regulaminem wyborów przewodniczącą została osoba o największej liczbie głosów- Daria Studzińska z klasy VII, zastępcą Sebastian Dębski – kl. VII, skarbnikiem- Elżbieta Kotras- kl. V, sekretarzem Marlena Szmit- klasa VII.

Zwycięzcom składamy gratulacje i życzymy owocnej pracy.

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO