03 października 2017 00:17 | Aktualności

DZIEŃ CHŁOPAKA

W dniu 2 października obchodziliśmy w naszej szkole Święto Chłopaka przypadające 30 września.  Tradycją stało się już wybieranie spośród męskiej społeczności szkolnej Super Chłopaka. W szranki stanęli reprezentanci klas I-VII oraz oddziału przedszkolnego. W tym roku dyplom Super Chłopaka 2017 otrzymał uczeń klasy VI Kamil Szustak.  Po krótkiej autoprezentacji musiał on zmierzyć się razem ze swoimi współzawodnikami z kilkoma zadaniami, takimi jak zaplecenie warkocza koleżance, zaśpiewanie piosenki, odgadnięcie marki danego samochodu po zaprezentowanym symbolu, itp. Chłopcy cierpliwie poddawali się konkurencjom przy owacjach publiczności. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie p. Marianna Szczepańska, p. Krystyna Kowalczyk, p. Barbara Janus oraz przewodnicząca SU Daria Studzińska. Konkurs zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Anną Majchrzak.

DZIEŃ CHŁOPAKA