04 września 2017 20:28 | Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W dniu 4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po Mszy świętej odprawionej przez Ks. Prob. Pawła Bukałę udaliśmy się do szkoły. Wszystkich zgromadzonych na sali gimnastycznej: gości, nauczycieli, rodziców i uczniów serdecznie powitał Pan Dyrektor dr Zbigniew Kowalczyk. Gościem honorowym uroczystości był Wójt Gminy Radoszyce Pan Michał Pękala.

Pan Dyrektor poinformował zebranych o zmianach jakie nastąpią w oświacie. Dyrektor serdecznie podziękował Panu Wójtowi za pomoc przy pracach inwestycyjno - remontowych przeprowadzonych w czasie wakacji na terenie szkoły.

Pan Wójt i Dyrektor życzyli wszystkim nauczycielom i dzieciom owocnej pracy i nauki, samych sukcesów i radości na każdy dzień pobytu w szkole. Po części oficjalnej uczniowie uczestniczyli w spotkaniach z wychowawcami klas.

W tym roku szkolnym w naszej placówce będzie się uczyć 113 dzieci, w tym 25 w oddziale przedszkolnym.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018