20 sierpnia 2017 11:37 | Aktualności

WYSTĘP UCZNIÓW NA FESTYNIE ''RADOSZCZYCZANIE DZIECIOM"

W dniu 30 lipca 2017 r. odbył się w Radoszycach  na stadionie festyn rodzinny  pod hasłem ,,Radoszyczanie  dzieciom”, w którym brali  również udział uczniowie naszej szkoły . O godzinie 14.00 rozpoczęły się występy uczniów poszczególnych szkół podstawowych. Uczennice naszej szkoły pod kierunkiem nauczycielki – Krystyny Kowalczyk zaprezentowały licznie zgromadzonej publiczności  gorące rytmy Tańca  Hiszpańskiego. Wystąpiły:  Zuzanna Maciążek, Elżbieta Kotras, Klaudia Mazur, Karolina Studzińska, Anna Sypniewska, Julia Kotwica, Patrycja Podstawka, Weronika Staciwa, Amelia Kiełbus oraz  Hubert Szustak . Występ został nagrodzony gromkimi brawami. Na koniec występów pan Wójt Michał Pękala podziękował wszystkim uczniom oraz opiekunom za aktywny udział, zaangażowanie oraz obecność na festynie. Dzieci  zostały nagrodzone  słodyczami.