23 czerwca 2017 22:28 | Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/17

W piątek 23 czerwca 2017r. uczniowie naszej szkoły rozpoczęli wakacje. Najpierw cała społeczność szkolna uczestniczyła we Mszy Św. odprawionej przez ks. proboszcza Marka Plewniaka. Następnie wszyscy udali się do szkoły. Dyrektor szkoły Pan Zbigniew Kowalczyk przywitał wszystkich obecnych - sekretarza Urzędu Gminy w Radoszycach Pana Leopolda Garbacza, Panią skarbnik Urzędu Gminy w Radoszycach Jolantę Fidos, ks. proboszcza Marka Plewniaka, rodziców, pracowników szkoły oraz uczniów.

Dyrektor podziękował wszystkim za współpracę w minionym roku szkolnym. Dokonał podsumowania działań podjętych w ciągu roku szkolnego. Przypomniał o bardzo dobrych wynikach ewaluacji zewnętrznej oraz zdobytych przez szkołę certyfikatach: Szkoła Dobrego Wychowania, Bezpieczny Przedszkolak, Zaczytana Szkoła. Następnie najlepsi uczniowie otrzymali z rąk Dyrektora szkoły, Wychowawców oraz zaproszonego gościa - Pana Leopolda Garbacza świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Jak każdego roku została wręczona nagroda Uczniowi Roku. Tytuł ten zdobyła uczennica klasy VI Anna Pakuła z Wilczkowic.

Po rozdaniu nagród dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie klasy IV zaprezentowały krótką część artystyczną o wakacjach. Po niej Dyrektor szkoły podziękował nauczycielom kończącym pracę w szkole: Ks. Markowi Plewniakowi, Pani Annie Popiel i Pani Monice Komisarskiej. Pożegnał odchodzącego z naszej parafii ks. proboszcza Marka Plewniaka dziękując mu za ostatnie, wspólnie spędzone lata i życzył sukcesów w dalszej posłudze kapłańskiej. Na zakończenie Dyrektor szkoły życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Po uroczystościach na sali gimnastycznej uczniowie udali się do swoich klas, gdzie otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/17