12 stycznia 2017 09:08 | Aktualności

"PRZEZ TWE OCZY ZIELONE OSZALAŁEM" - ZABAWA KARNAWAŁOWA

W dniu 12.01.2017r. odbyła się w naszej szkole zabawa choinkowa. Uczniowie przebrani za magów, królów, księżniczki, pszczółki, wróżki spidermenów, bawili się przy dźwiękach muzyki zespołu Max. W czasie zabawy zorganizowane zostały dwa kokursy: taneczny i na najładniejszy strój karnawałowy. W pierwszym konkursie tanecznym wzięło udział 10 par. Zwycięzcami zostali: Marlena Szmit kl. VI i Krzysztof Zbróg kl.V. Do konkursu na najładniejszy strój karnawałowy przystąpili wszyscy uczniowie klas, którzy włożyli na siebie przebranie. Decyzja nie była łatwa, ponieważ stroje były piękne. Zwycięzcami okazali się: Kinga Przybyłowicz kl. VI i Konrad Usnarski kl.IV. zabawę zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Anną Majchrzak.

Zespół i słodkie upominki dla zwycięzców opłacone zostały z funduszu Rady Rodziców.

ZABAWA CHOINKOWA