11 stycznia 2017 21:21 | Aktualności

PODZIĘKOWANIA Z KANCELARII PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

W styczniu 2017r. uczniowie naszej szkoły otrzymali podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Pana Andrzeja Dudy za wysłane z okazji imienin kartki z najlepszymi życzeniami, własnoręcznie wykonane przez dzieci każdej klasy. W „podziękowaniu za tak miły gest”-  jak czytamy w liście - szkoła otrzymała od Pana Prezydenta dwie piękne książki WIELKĄ KSIĘGĘ PATRIOTY i 966.CHRZEST POLSKI. Książki te zostaną przekazane do biblioteki szkolnej. Bardzo dziękujemy!

PODZIĘKOWANIA Z KANCELARII PREZYDENTA