11 stycznia 2017 15:39 | Aktualności

CZAD I OGIEŃ- OBUDŹ CZUJNOŚĆ

W związku z kampanią społeczną Czad i ogień- obudź czujność, której celem jest wzmocnienie świadomości społecznej o przyczynach i skutkachpowstania pożarów oraz zatruć tlenkiem węgla w naszej szkole w dniu 11.01.2017 r. obdył się apel.

Na apelu przekazano dzieciom informacje na temat czadu. Dzieci dowiedziały się skąd bierze się czad i dlaczego jest tak niebezpieczny oraz jakie są następstwa zatrucia tlenkiem węgla i ich objawy. Przypomniano dzieciom numery alarmowe oraz numer pogotowia gazowego. Na zakończenie rozdano dzieciom ulotki Czad i ogień- obudź czujność. Apel przygotowały panie: Elżbieta Piskulak i Marianna Szczepańska.

CZAD I OGIEŃ