B Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - CZAD I OGIEŃ- OBUDŹ CZUJNOŚĆ
Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali - św. Jan Paweł II::Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.

Aktualności

11 stycznia 2017 15:39 | Aktualności

CZAD I OGIEŃ- OBUDŹ CZUJNOŚĆ

W związku z kampanią społeczną Czad i ogień- obudź czujność, której celem jest wzmocnienie świadomości społecznej o przyczynach i skutkachpowstania pożarów oraz zatruć tlenkiem węgla w naszej szkole w dniu 11.01.2017 r. obdył się apel.

Na apelu przekazano dzieciom informacje na temat czadu. Dzieci dowiedziały się skąd bierze się czad i dlaczego jest tak niebezpieczny oraz jakie są następstwa zatrucia tlenkiem węgla i ich objawy. Przypomniano dzieciom numery alarmowe oraz numer pogotowia gazowego. Na zakończenie rozdano dzieciom ulotki Czad i ogień- obudź czujność. Apel przygotowały panie: Elżbieta Piskulak i Marianna Szczepańska.

Przeczytano: 231 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

CZAD I OGIEŃ