18 grudnia 2016 18:14 | Aktualności

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

W dniu 18 grudnia 2016r. przed budynkiem Szkoły Podstawowej w Wilczkowicach po raz kolejny zorganizowany został kiermasz ozdób bożonarodzeniowych pod hasłem „Świąteczna paczka”, natomiast w szkole kiermasz trwał od 19 do 21 grudnia. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonali piękne bombki, choinki, stroiki, kartki świąteczne i wiele innych rzeczy, które nabyć mogli mieszkańcy,  uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy obsługi.

Organizatorzy kiermaszu tj. p. Monika Komisarska i p. Wiesława Zbróg składają serdeczne podziękowania uczniom za aktywny udział w akcji oraz rodzicom i nauczycielom za pomoc w wykonywaniu ozdób świątecznych.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY