Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali.::Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.::Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali.::Szkoła Podstawowa w Wilczkowicach - witamy na naszej stronie internetowej.

Nasi Uczniowie

 

 

Oddział przedszkolny – Alina Dymińska

 

1. Charazińska Marta

2. Ciszek Maja

3. Fidos Piotr

4. Filipiak Sebastian Mikołaj

5. Filipowicz Jakub

6. Golański Wiktor Jakub

7. Gorzelak Michał

8. Kotras Barbara

9. Maciążek Lena

10. Molasy Józef Patryk

11. Molasy Karina

12. Opala Izabela

13. Pakuła Anna

14. Pakuła Igor Zbigniew

15. Plaskota Patrycja Wiktoria

16. Szcześniak Mateusz Maksymilian

17. Szustak Natalia

18. Usnarska Paulina

19. Wawrzeńczyk Maksymilian

20. Wawrzeńczyk Marta

21. Zbróg Katarzyna

 

 

 

Klasa I - Marianna Szczepańska


1. Brodzik Patryk

2. Janiszewski Mikołaj

3. Kabała Mikołaj

4. Kurczyński Jakub

5. Słaboń Dominik

6. Usnarski Łukasz

7. Wiklak Mikołaj


Klasa II - Elżbieta Piskulak


  1. Brodzik Bartłomiej
  2. Ciszek Maja
  3. Ciszek Malwina
  4. Janiszewski Paweł
  5. Kuterski Kacper
  6. Leśnikowska Julia
  7. Stępień Jakub
  8. Studziński Arkadiusz
  9. Szustak Adrian
  10. Szustak Paweł
  11. Szustak Tomasz

 

 

Klasa III - Joanna Staciwa

 

  1. Basiak Kacper
  1. Ciszek Aleksandra
  2. Dębska Paulina
  3. Filipowicz Julia
  4. Golańska Oliwia
  5. Kiełbus Aleksandra
  6. Kotras Łukasz
  7. Król Mateusz
  8. Mazur Natalia
  9. Podstawka Łukasz
  10. Słaboń Kazimierz
  11. Staciwa Kacper
  12. Szustak Adam
  13. Szustak Angelika
  14. Szustak Magdalena
  15. Szymański Michał
  16. Wawrzeńczyk Krystian 

 

 

Klasa IV - Anna Majchrzak


  1. Bielecki Jakub
  2. Gładych Bartosz
  3. Janus Daria
  4. Janus Paulina
  5. Kotras Elżbieta
  6. Kuterski Kacper
  7. Kuterski Oskar
  8. Król Michał
  9. Maciążek Zuzanna
  10. Mazur Klaudia
  11. Stępień Mateusz
  12. Studzińska Karolina
  13. Sypniewska Anna
  14. Szcześniak Maria
  15. Usnarski Konrad

 

 

 

Klasa V– Krystyna Kowalczyk

 

  1. Bańburski Mateusz
  2. Basiak Bartłomiej
  3. Hendel Patrycja
  4. Janus Daniel
  5. Janus Oliwia
  6. Kiełbus Amelia
  7. Kotwica Julia
  8. Mączyński Kamil
  9. Podstawka Patrycja
  10. Staciwa Weronika
  11. Szustak Hubert
  12. Szustak Kamil
  13. Szustak Karol
  14. Toporek Klaudia
  15. Zbróg Krzysztof

 

 

Klasa VI - Wiesław Soboń

 

  1. Bednarczyk Mateusz
  2. Dębski Sebastian
  3. Janus Adam
  4. Komisarczyk Dagmara
  5. Kuterski Jakub
  6. Pakuła Anna
  7. Pakuła Anna
  8. Przybyłowicz Kinga
  9. Studzińska Daria
  10. Szmit Marlena
  11. Toporek Dawid
  12. Zbróg Julia